ROVIGO SPRL recruteaza avocat/practician in insolventa cu experienta in domeniu 445 vizualizări2 aplicări

ROVIGO SPRL recruteaza avocat/practician in insolventa cu experienta in domeniu.

Aptitudini:

Capacitatea de a lucra in echipa;
Capacitate de analiză şi raţionament logic;
Interes in activitatea de documentare juridica;
Capacitatea de a solutiona in timp util aspectele gestionate.

Descrierea jobului:

Redactarea documentelor cu caracter juridic;
Formularea de opinii cu caracter juridic;
Asistență și reprezentare juridică in fața instanțelor judecătorești precum si in fata oricaror altor institutii competente, a notarilor publici și a executorilor judecătorești.

Oferim Mediu de lucru placut ce ofera reale oportunitati de dezvoltare profesionala

  • Acest anunt a expirat!
Distribuie acest anunt
Informație
  • Adresă Bucuresti