CONSILIER JURIDIC 656 vizualizări1 aplicare

TRANSILVANIA Recuperari Creante angajeaza CONSILIER JURIDIC.

Oferim oportunitatea de dezvoltare a abilitatilor profesionale, de a cladi o experienta in domeniul recuperarilor de creante. Nu este necesara experienta in domeniul juridic.

Candidatul ideal:

  • Licentiat in stiinte juridice
  • Experienta in activitati juridice constituie un avantaj
  • Cunostinte bune de MS Office
  • Cunoscator al unei limbi de circulatie internatinonala
  • Foarte bune abilitati de comunicare, acuratete si corectitudine in exprimare
  • Foarte bune abilitati de negociere si de solutionare de probleme;
  • Persoana organizata, dinamica, perseverenta, dornica de invatare;
  • Permis de conducere categoría B
  • Disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

  • Asigura gestionarea clientilor din portofoliu, respectand cerintele calitative si termenele stabilite
  • Negocierea si stabilirea planului de recuperare
  • Monitorizarea respectarii planului de recuperare
  • Gestionarea procedurilor legale aferente procesului de recuperare
  • Intocmeste rapoarte si analize privitoare la rezultatele obtinute

  • Acest anunt a expirat!
Distribuie acest anunt

TRANSILVANIA Recuperari Creante, cu sediul central in Cluj-Napoca, este una dintre cele mai importante societati de profil din Romania.

TRANSILVANIA Recuperari Creante Cluj-Napoca ofera servicii complete pentru recuperarea sumelor de bani de pe intreg teritoriul Romaniei. Colaborarea cu avocati, juristi si executori judecatoresti acopera toata Romania Profesionalismul reprezinta cea mai de pret valoare pe care o punem la dispozitia clientilor pentru recuperarea creantelor.

Informație
  • Adresă Cluj
Urmărește-ne pe